◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Profile descriptionLanarka  


Registration date
09 February 2024

Last connection
12 February 2024 - 08h23

Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Lanarka
Sex : Man
Status : Single, without children
Birthday : 18 May 1995 (28 )
Area : Birmingham


Not ranked
A few words

با توجه به شرایط شهر پرند و پیشرفت روز افزون کیفیت زندگی و امکانات رفاهی در آن، خرید و فروش ملک در این شهر نیز شدت گرفت. گسترش تقاضا ها برای خرید و فروش املاک پرند منجر شد تا مراکز زیادی به منظور این کار در این شهر تاسیس شوند. امروزه شاهد املاکی های زیادی در سطح شهر پرند و دیگر شهر ها از جمله تهران هستیم که به خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری پرند می پردازند.

با توجه به شرایط شهر پرند و پیشرفت روز افزون کیفیت زندگی و امکانات رفاهی در آن، خرید و فروش املاک پرند نیز شدت گرفت. گسترش تقاضا ها برای خرید و فروش املاک پرند منجر شد تا مراکز زیادی به منظور این کار در این شهر تاسیس شوند. امروزه شاهد املاکی های زیادی در سطح شهر پرند و دیگر شهر ها از جمله تهران هستیم که به خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری پرند می پردازند.

خرید و فروش واحد های مسکن مهر پرند

یکی از بهترین گزینه های پیش روی مشتریان هنگام خرید املاک پرند انتخاب واحد های مسکن مهر است. در صورتی که افراد موفق به ثبت نام اولیه برای خرید مسکن مهر نشده باشند می توانند واحد های آماده را از مالک خریداری کنند. سازه های این واحد ها محکم و کاملا مهندسی شده است. متراژ و نقشه مسکن مهر پرند نیز توسط مهندسان باتجربه طراحی شده است. بنابراین افراد با انتخاب واحد های مسکن مهر می توانند واحد های نوساز را با بهترین نقشه کشی و طراحی و با قیمت مناسب خریداری کنند.

یکی دیگر از مزایای خرید و فروش مسکن مهر پرند امکان دریافت واحد ها به صورت خام و بازسازی نشده است. در این شرایط خریدار می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود کابینت ها و دیگر اجزای مربوط به بازسازی واحد را انتخاب کند. لازم به ذکر است که واحد های خام با قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسند. در نتیجه انتخاب واحد های مسکن مهر چندین مزایا را به صورت همزمان برای خریداران به ارمغان می آورد.

املاک پرند فاز۲

پرند اگر چه اطراف کلان شهر تهران و کرج واقع شده است اما با داشتن وسعت بالا به چندین فاز مختلف تقسیم بندی شده است. این فاز قدمتی حدود ۱۸ سال دارد. سال ۱۳۸۳ شرکت تعاونی وزارت دفاع اقدام به طراحی و ساخت این فاز کرده اند. در این فاز تمامی امکانات رفاهی و مجتمع های تجاری و تفریحی در تعداد و کیفیت مناسب ساخته شده اند. وسعت این فاز

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

Check out the forum