◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Pegahhhh)


Profile descriptionPegahhhh  


Registration date
01 October 2022
Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Pegah
Sex : Woman
Status : Single, without children
Birthday : Unknown
Area : Other


Not ranked
A few words

درمان خروپف به شیوه مدرن خروپف یا خرخر کردن یک عمل شایع در خواب است که برخی از مردم به آن دچار هستند. خروپف از واژه انگلیسی اسنورینگ به معنی صدای بلند و خشن در هنگام خواب است. این اتفاق زمانی روی می دهد که عضلات پشت زبان برای مجازی تنفسی، دچار شلی و ضعف هستند.

گاهی بافت های اضافی این مجاری نیز باعث خروپف می شود. باید گفت فقط ضعف یا بافت های اضافی عامل ایجاد خروپف نیستند و گاهی بیماری هایی نظیر سرماخوردگی بصورت موقت باعث آن می شوند. معمولا خروپف در مواردی خود فرد را از خواب بیدار می کند اما بیشتر موجب اذیت همسر یا کسانی که در نزدیکی فرد می خوابند می شود.

درمان خروپف با لیزر یکی از روش های مدرن برای حل این مشکل میباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دلایل بروز خروپف

خروپف به دلایل زیادی بروز می کند و بخاطر آن است که بدن در حالتی نرمالی نیست. معمولا در مردان بیشتر از زنان خروپف وجود دارد و از سن 40 به بالا امکان این که خروپف کنید هست. اما در زنان نیز خروپف وجود دارد و بیشتر در زمان بارداری یا بعد از سن یائسگی اتفاق می افتد. این عوامل می تواند به دلیل طبیعی یا مادرزادی یا اتفاقاتی باشد که در زندگی برای فرد افتاده است. عوامل ژنتیکی که باعث تغییر شکل ساختار اصلی فک و زبان است می تواند از دلایل خروپف باشد.

تمامی این اختلالات با روش های جدید و استاندارد جهانی قابل درمان است.در زیر به مهمترین دلایل بروز خروپف اشاره می کنیم.

شل یا ضعف در ماهیچه های دهان

همانطور که می دانید وظیفه تنفس بر عهده دهان و بینی است. اگر ماهیچه های دهان دچار شلی یا ضعف شوند با حرکت هوا به صدا در می آیند. معمولا ضعف این ماهیچه ها با اعتیاد به مواد الکلی یا داروهای خواب آور اتفاق می افتد و عملکرد شان را مختل می کند. این اختلال در زمان خواب و حرکت زبان به سمت عقب، ورودی هوا را نمی تواند کنترل کند و به سمت داخل کشیده می شود. در چنین حالتی فرد دچار خروپف می شود.

مسدود شدن مجاری تنفسی

مجاری تنفسی انسان گاها بر اثر سرماخوردگی یا آلرژی ها و عفونت های سینوسی، مسدود می شود. با این اتفاق دستگاه تنفس انسان با دشواری هوا را وارد گلو و حلق می کند. بافت نرم گلو با کشش زیاد موجب خروپف می شود. البته این اتفاق بیشتر موقتی بوده و راه درمان ساده آن رفع سرماخوردگی یا آلرژی و عفونت های سینوسی است.

مشکل در گردن، بینی یا دیواره بینی

گاهی مسدود شدن مجاری تنفسی بخاطر بیماری های موقتی نیست و اشکالاتی در بینی یا دیواره آن قرار دارد. مثلا تجمع چربی در گردن، انحراف بینی یا پولیپ آن، زبان بزرگ، احتقان بینی و برخی اشکالات که بصورت مادرزادی یا بر اثر اتفاقاتی در بدن ایجاد شده است می تواند سبب خروپف شود.

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum